AGRUPACIÓ ATLÈTICA CATALUNYA
Inici
Tornar a la secció principal
Agrupació
Informació general sobre el club: Història, llocs d'entrenament...
Escola Atletisme
Informació sobre l'Escola d'Atletisme (nascuts abans de 2005): Horaris, preus,...
Grups Tecnificació
Informació sobre Tecnificació (nascuts entre 1999 i 2005): Horaris, preus,...
Atletisme Federat
Informació sobre Atletisme Federat (nascuts abans 1999): Horaris, preus,...
Esport-Salut
Informació sobre Esport-Salut: Vols fer esport saludable?
Rankings
Ranking del club: Consulta les marques dels atletes.
Galeria d'Imatges
Galeria d'Imatges: Consulta les fotografies i imatges de l'entitat.
Serveis
Serveis: Servei de fisio, Estadi Joan Serrahima, organitzacions...
Inscripcions
Inscripcions: Consulta el llistat de inscrits a les competicions
Campus Olímpia
Campus Olímpia: Informació sobre el Campus Olímpia d'Atletisme i valors olímpics

Fanny

BREUS
CONVENI SERVEIS MÈDICS I FISIO: Consulteu el conveni que l'Agrupació a aconseguit per oferir-vos serveis mèdics i de fisioterapia clicant aquí.
L'AAC a IONotice: Segueix-nos a IONotice. Rep totes les novetats de l'Agrupa al teu mòbil. Més informació aquí.
L'Estadi Joan Serrahima a IONotice: Segueix les novetats de l'Estadi Joan Serrahima a IONotice. Més informació aquí.
La Federació Catalana i Espanyola també a IONotice: Segueix les novetats de la Federació Catalana i la RFEA. Més informació IONotice FCA IONotice RFEA.
CALENDARI DE PROMOCIÓ
23/12
Jornada de Proves Combinades d’Hivern de Promoció - PALAFRUGELL
(Reglament)
23/12
Jocs de Nadal UAB - BARBERA
(Reglament)
17/12
39è Cros Ciutat de Vic / Trofeu Pere Casacuberta – puntuable GP - VIC
(Reglament)
17/12
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Reglament)
17/12
50è Trofeu Salceda i Castells - CAMBRILS
(Reglament)
17/12
CROS CEEB - SANTS MONTJUÏC
(Reglament)
16/12
Control Sub10-12-14 (2a Jornada) - CORNELLA
(Reglament)
16/12
Campionat Territorial de Proves Combinades d’Hivern - CAMBRILS
(Reglament)
10/12
18è Cros Ciutat de Gavà – puntuable GP - GAVA
(Reglament)
10/12
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Reglament)
09/12
5a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a. Jornada) - CAN DRAGO
(Reglament)
10/06
Campionat de Catalunya Benjamí - CASTELLAR
(Reglament)
10/06
Campionat de Catalunya Alevi - CASTELLAR
(Reglament)
10/06
Campionat de Catalunya Infantil - CASTELLAR
(Reglament)
02/06
Proves de control - LLEIDA
(Reglament)
02/06
Control Intern - CAMBRILS
(Reglament)
27/05
Control Benjamí, Aleví i Infantil (9a. Jornada) - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
27/05
Campionat de Catalunya de Proves Combinades de Promoció - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
20/05
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Benjamí - CASTELLAR
(Reglament)
20/05
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Aleví - CASTELLAR
(Reglament)
20/05
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Infantil - CASTELLAR
(Reglament)
20/05
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa - MATARO
(Reglament)
14/05
Campionat Catalunya 10.000 m. Marxa veterans en pista – (3r Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
(Reglament)
14/05
Campionat de Catalunya de Clubs Benjamí - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
13/05
Campionat de Catalunya de Clubs Aleví - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
13/05
Campionat de Catalunya de Clubs Infantil - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
13/05
Campionat Territorial de Proves Combinades - CAMBRILS
(Reglament)
13/05
Control Primavera - CAMBRILS
(Reglament)
12/05
Control Intern CA Vic
(Reglament)
12/05
Proves de control - ASCO
(Reglament)
11/05
Control AA Tona
(Reglament)
06/05
Control Benjamí, Aleví i Infantil (8a. Jornada) - VILAFRANCA
(Reglament)
06/05
Jornada de Proves Combinades de Promoció - PALAFRUGELL
(Reglament)
29/04
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (7a. Jornada) - MARBELLA
(Mapa Pista)(Reglament)
29/04
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (6a. Jornada) - MARBELLA
(Mapa Pista)(Reglament)
29/04
Control Benjamí, Aleví i Infantil (7a. Jornada) - RUBI
(Reglament)
29/04
Proves de control (5a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
29/04
5è. Trofeu Promoció del Baix Llobregat Fira dels Espàrrecs - GAVA
(Reglament)
29/04
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
22/04
Campionat Catalunya de Clubs Absolut en pista – (4t. Gran Premi de Marxa Tino Ruiz)- PALAFRUGELL
(Reglament)
22/04
Final Campionat Catalunya Relleus Benjamí-Aleví-Infantil i Cadet - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
22/04
2n. Memorial Novell - SANT CELONI
(Reglament)
20/04
Control de Llançaments - CALELLA
(Mapa Pista)(Reglament)
20/04
Control AA Tona - TONA
(Reglament)
08/04
Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Benjamins - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
08/04
Control Benjamí, Aleví i Infantil (6a. Jornada) - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
08/04
Proves de control (4a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
08/04
Control Baix Montseny i proves per atletes amb Diversitat funcional - SANT CELONI
(Reglament)
08/04
Control Manresà de Proves de Promoció, Fons i Marxa de Promoció - MARNRESA
(Mapa Pista)(Reglament)
08/04
Control de Promoció - TORREDEMBARRA
(Reglament)
02/04
Lliga Comarcal de Pista (3a. Jornada i Final) - VIC
(Reglament)
01/04
Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Aleví, Infantil i Cadet - VIC
(Reglament)
01/04
Campionat Territorial (2a. Jornada) - VALLS
(Reglament)
01/04
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
26/03
Control de Promoció de Relleus - GRANOLLERS
(Reglament)
26/03
Lliga Comarcal de Pista (2a. Jornada) - VIC
(Reglament)
25/03
Proves de control (3a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
25/03
Campionat Territorial (1a. Jornada) - ASCO
(Reglament)
25/03
Control de Llançaments - ST CELONI
(Reglament)
25/03
Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció - MANRESA
(Mapa Pista)(Reglament)
25/03
1r. Trofeu de germanor - VILAFRANCA
(Reglament)
18/03
Gran Premi de Marxa de Gavà (pista)
(Reglament)
18/03
Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (3a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
18/03
Control Social CA Mollet - MOLLET
(Reglament)
18/03
Festival Sant Josep - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
18/03
Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció - MANRESA
(Mapa Pista)(Reglament)
11/03
2n. Gran Premi de Marxa de Sant Cugat (pista)
(Reglament)
11/03
Control Benjamí, Aleví i Infantil (5a. Jornada) - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
11/03
Control Primavera - SANT CELONI
(Reglament)
11/03
Jornada GEiEG - GIRONA
(Reglament)
11/03
KIDS RACE
(Reglament)
05/03
CROS CEEB - CIUTAT VELLA
(Reglament)
04/03
Campionat d’Espanya de Marxa en ruta (50 km homes i 20 km dones) - VALVERDE
(Reglament)
04/03
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (5a. Jornada) - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
04/03
Campionat de Catalunya Infantil + Relleus en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
04/03
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (5a. Jornada)
(Mapa Pista)(Reglament)
04/03
2n. Control d’Hivern - AMPOSTA
(Reglament)
04/03
3r. Control FCA de Promoció - LLEIDA
(Reglament)
25/02
Prèvia Campionat de Catalunya Infantil de 2000 marxa en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
25/02
Campionat de Catalunya Proves Combinades Infantil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
25/02
Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (2a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
25/02
Cros CALDERI - CALDES DE MONTBUI
22/02
Control d’Hivern de Promoció de L’Hospitalet
(Mapa Pista)(Reglament)
19/02
Campionat Catalunya Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet individual i per clubs (25è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans)
(Reglament)
19/02
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (4a. Jornada)
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (4a. Jornada)
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
Prèvia Campionat de Catalunya Infantil en pista coberta (-2000 marxa)
(Mapa Pista)(Reglament)
12/02
Campionat Catalunya de Cros Individual i Clubs Abs-Jr-Jv-Cd-Inf-Ale-Ben. - CALDES DE MALAVELLA
(Reglament)
12/02
85è Campionat de Catalunya Abs-Pr (20 km) i Jr-Jv (10 km) + veterans – (Gran Premi de Marxa Ciutat de Mataró)
(Reglament)
12/02
CROS CEEB - L'EIXAMPLE
(Reglament)
11/02
Eliminatòries Campionat de Catalunya 4×200 Infantil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
11/02
Campionat de Catalunya Juvenil de Llançament de Pes en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
11/02
Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (1a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
05/02
26è Ciutat de Badalona de Marxa – Memorial Paco Águila - BADALONA
(Reglament)
04/02
20è Cros de Canet
(Reglament)
04/02
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
04/02
Control Benjamí, Aleví i Infantil (4a. Jornada) - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
29/01
56è Cros de Sant Sebastià - SABADELL
(Reglament)
29/01
2n Gran Premi de Marxa del Vendrell
(Reglament)
28/01
Campionat de Catalunya de Clubs Infantil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
22/01
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
22/01
CROS CEEB - LES CORTS
(Reglament)
21/01
Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (1a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
21/01
Control Gener - CAMBRILS
(Reglament)
21/01
1r. Trofeu Any Nou de Promoció - GRANOLLERS
(Reglament)
15/01
Gran Premi de Marxa en ruta KNLTS – Trofeu Pepe Berlandino
(Reglament)
15/01
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
15/01
35è Cros Vila de Ripollet - RIPOLLET
(Reglament)
14/01
Control Benjamí, Aleví i Infantil (3a. Jornada) - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
14/01
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (3a. Jornada) - CAN DRAGO
(Mapa Pista)(Reglament)
14/01
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (3a. Jornada) - CAN DRAGO
(Mapa Pista)(Reglament)
14/01
Proves de control (1a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
14/01
Control Benjamí i Aleví - CAMBRILS
(Reglament)
08/01
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
04/01
Control Social Club Esportiu Penedès
(Reglament)
27/12
Jornada de Proves Combinades d’Hivern i Control - PALAFRUGELL
(Reglament)
18/12
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
18/12
38è Cros Ciutat de Vic / Trofeu Pere Casacuberta – puntuable GP - VIC
(Reglament)
17/12
Jornada de Proves Combinades d’Hivern de Promoció - PALAFRUGELL
(Reglament)
17/12
23è Trofeu de Marxa Rossend Cals – GP Fundació AAC - Trofeu Mar Gomez i Joaquim Risueño - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
17/12
Control Benjamí, Aleví i Infantil (2a. Jornada) - PRAT
(Reglament)
17/12
21è Trofeu Nadal CN Reus Ploms - REUS
(Reglament)
17/12
Campionat Territorial de Proves Combinades d’Hivern
(Reglament)
17/12
Jocs de Nadal 2016 - BARBERA
(Reglament)
17/12
2n. Control FCA de Promoció amb Combinades Infantil i Aleví - LLEIDA
CALENDARI DE FEDERATS
27/12
Jornada de Proves Combinades d’Hivern i Control - PALAFRUGELL
(Reglament)
23/12
Jornada de Proves Combinades d’Hivern de Promoció - PALAFRUGELL
(Reglament)
17/12
39è Cros Ciutat de Vic / Trofeu Pere Casacuberta – puntuable GP - VIC
(Reglament)
17/12
Control Absolut en pista coberta (2a Jornada) - SABADELL
(Reglament)
17/12
50è Trofeu Salceda i Castells - CAMBRILS
(Reglament)
17/12
CTROL VALENCIA
16/12
Control Sub16 en pista coberta (2a Jornada) - SABADELL
(Reglament)
16/12
Control Sub20-18 en pista coberta (2a Jornada) - SABADELL
(Reglament)
16/12
Control de Proves Combinades en pista coberta Sènior-Sub23-20 - SABADELL
(Reglament)
16/12
22è Trofeu Nadal CNRP - REUS
(Reglament)
16/12
Campionat Territorial de Proves Combinades d’Hivern - CAMBRILS
(Reglament)
16/12
CTROL SALAMANCA
10/12
Campionat d’Espanya de Marxa d’Hivern de Promoció - GUADIX
(Reglament)
10/12
18è Cros Ciutat de Gavà – puntuable GP - GAVA
(Reglament)
10/12
Control Absolut en pista coberta (1a Jornada) - SABADELL
(Reglament)
09/12
Control Sub16 en pista coberta (1a Jornada) - SABADELL
(Reglament)
09/12
Control Sub20-18 en pista coberta (1a Jornada) - SABADELL
(Reglament)
10/06
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Cadet - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
08/06
Control de Llançament de Javelina - CAR
(Reglament)
07/06
Criterium Josep Campmany – 2a. Jornada
(Mapa Pista)(Reglament)
03/06
Gran Premio Internacional Cantones de Marcha - A CORUÑA
03/06
Campionat de Catalunya Juvenil-Júnior-Promesa - LLORET
(Reglament)
03/06
5è. Meeting de Veterans Baix Montseny - ST CELONI
(Reglament)
02/06
Proves de control - LLEIDA
(Reglament)
02/06
Control Intern - CAMBRILS
(Reglament)
01/06
Control de Llançament de Disc - CAR
(Reglament)
31/05
Criterium Josep Campmany – 1a. Jornada - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
31/05
Control intern CA Vic
(Reglament)
28/05
Campionat de Catalunya de Milla - GRANOLLERS
(Reglament)
28/05
Control de Llançaments - RUBI
(Reglament)
28/05
Control Social a Sant Celoni
(Reglament)
27/05
Míting Palafrugell-Costa Brava
(Reglament)
27/05
Campionat Catalunya Marxa Juvenil-Junior-Promesa en pista - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
27/05
Campionat de Catalunya de Proves Combinades - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
27/05
Campionat de Catalunya de Proves Combinades de Promoció - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
27/05
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa (Montsià) + Proves de Control - AMPOSTA
(Reglament)
25/05
Control Social FACVAC - VALLS
(Reglament)
23/05
Control de Llançaments - LLEIDA
(Reglament)
20/05
Control Cadet-Juvenil-Junior (6a. Jornada) - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
20/05
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor- 2a. jornada - SAN SEBASTIAN
(Reglament)
20/05
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor- 2a. jornada - ZARAGOZA
(Reglament)
20/05
Control de Llançaments - STA COLOMA
(Reglament)
14/05
23a Milla Sagrada Família [RFEA]
(Reglament)
14/05
Campionat Catalunya 10.000 m. Marxa veterans en pista – (3r Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
(Reglament)
14/05
Campionat de Catalunya de Clubs Cadet - PRAT
(Mapa Pista)(Reglament)
13/05
Campionat d’Espanya de Clubs Junior - ALCORCON
(Reglament)
13/05
Control Cadet-Juvenil-Júnior (4a. Jornada) - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
13/05
Control Cadet-Juvenil-Júnior (5a. Jornada) - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
13/05
Jornada de Proves Combinades i Control - PALAFRUGELL
(Reglament)
13/05
Campionat Territorial de Proves Combinades - CAMBRILS
(Reglament)
13/05
Control Primavera - CAMBRILS
(Reglament)
13/05
2n. Memorial Pere Suñé - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
12/05
Control Intern CA Vic
(Reglament)
12/05
Proves de control - ASCO
(Reglament)
11/05
Control AA Tona
(Reglament)
07/05
Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup A - CORNELLA
(Reglament)
06/05
Control Cadet-Juvenil-Junior (3a. Jornada) - CORNELLA
(Reglament)
06/05
Campionat de Catalunya de Relleus Juvenil-Junior-Promesa
(Reglament)
06/05
1r. Míting Ciutat de Mollet
(Reglament)
29/04
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (7a. Jornada) - MARBELLA
(Mapa Pista)(Reglament)
29/04
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor – 1a. jornada - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
29/04
Control Cadet-Juvenil-Júnior (1a. Jornada) - SANT CELONI
(Reglament)
29/04
Control Cadet-Juvenil-Júnior (2a. Jornada) - SANT CELONI
(Reglament)
29/04
Proves de control (5a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
29/04
5è. Trofeu Promoció del Baix Llobregat Fira dels Espàrrecs - GAVA
(Reglament)
29/04
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
23/04
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D - CASTELLAR
(Reglament)
23/04
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
23/04
Campionat Catalunya de 10 km en ruta – 19a Cursa dels 10 km de Martorell
(Reglament)
22/04
Campionat Catalunya de Clubs Absolut en pista – (4t. Gran Premi de Marxa Tino Ruiz)- PALAFRUGELL
(Reglament)
22/04
Final Campionat Catalunya Relleus Benjamí-Aleví-Infantil i Cadet - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
22/04
2n. Memorial Novell - SANT CELONI
(Reglament)
22/04
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
(Reglament)
22/04
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A - AMPOSTA
(Reglament)
22/04
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
20/04
Control AA Tona - TONA
(Reglament)
08/04
Campionat d’Espanya de 10.000 Absolut i Promesa – Trofeu Ibèric - HUELVA
(Reglament)
08/04
Campionat d’Espanya 10.000 Júnior (M) 5.000 (F) 5.000 Juvenil (M-F) - HUELVA
(Reglament)
08/04
Proves de control (4a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
08/04
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C - HOSPITALET
(Mapa Pista)(Reglament)
08/04
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D - SABADELL
(Reglament)
08/04
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E - VIC
(Reglament)
08/04
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A - LLEIDA
(Reglament)
08/04
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B - STA COLOMA
(Reglament)
02/04
Campionat d’Espanya de 20 km Marxa Absolut-Promesa Homes - MERIDA
(Reglament)
02/04
Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
02/04
Lliga Comarcal de Pista (3a. Jornada i Final) - VIC
(Reglament)
01/04
Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Aleví, Infantil i Cadet - VIC
(Reglament)
01/04
Campionat de Catalunya Universitari - MANRESA
(Mapa Pista)(Reglament)
01/04
Campionat Territorial (2a. Jornada) - VALLS
(Reglament)
01/04
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa - MATARO
(Mapa Pista)(Reglament)
26/03
Campionat d’Espanya de Cros per Autonomies Cadet-Juvenil (CSD) - DON BENITO
(Reglament)
26/03
Lliga Comarcal de Pista (2a. Jornada) - VIC
(Reglament)
25/03
Campionat de Catalunya de 10.000 + Reunió de Fons - STA COLOMA
(Reglament)
25/03
Proves de control (3a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
25/03
Campionat Territorial (1a. Jornada) - ASCO
(Reglament)
25/03
Control de Llançaments - ST CELONI
(Reglament)
25/03
4a. Duatló de Llançaments de Primavera - VIC
(Reglament)
25/03
1r. Trofeu de germanor - VILAFRANCA
(Reglament)
25/03
Campionat d’Espanya Universitari de Cros - CARAVACA DE LA CRUZ
18/03
Campionat d’Espanya Cadet en pista coberta - ANTEQUERA
(Reglament)
18/03
Gran Premi de Marxa de Gavà (pista)
(Reglament)
18/03
Control Social CA Mollet - MOLLET
(Reglament)
18/03
Festival Sant Josep - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
17/03
Jornada de Control de Pista d’Hivern (3a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
12/03
Campionat d’Espanya de Cros Individual Abs-Pr-Jr - GIJON
(Reglament)
11/03
2n. Gran Premi de Marxa de Sant Cugat (pista)
(Reglament)
11/03
Campionat d’Espanya Juvenil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
11/03
Copa d’Europa de Llançaments - LAS PALMAS
(Reglament)
11/03
Control Primavera - SANT CELONI
(Reglament)
11/03
Jornada GEiEG - GIRONA
(Reglament)
05/03
Campionat de Catalunya Cadet + Relleus en pista coberta (-3000 marxa) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
04/03
Campionat d’Espanya de Marxa en ruta (50 km homes i 20 km dones) - VALVERDE
(Reglament)
04/03
Campionat d’Espanya de Marxa per Federacions Júnior i Cadet - VALVERDE
(Reglament)
04/03
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (5a. Jornada)
(Mapa Pista)(Reglament)
04/03
Trofeu Ibèric Juvenil de Proves Combinades en pista coberta - POMBAL
04/03
Campionat d’Espanya Júnior en pista coberta - VALENCIA
(Reglament)
04/03
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs - MONTIJO
(Reglament)
04/03
2n. Control d’Hivern - AMPOSTA
(Reglament)
04/03
3r. Control FCA de Promoció - LLEIDA
(Reglament)
26/02
Campionat d’Espanya de Clubs de Cros Llarg i Cros Curt - OROPESA DEL MAR
(Reglament)
25/02
Campionat de Catalunya Juvenil en pista coberta (-3000 -Pes) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
25/02
Campionat de Catalunya Cadet de 3000 marxa en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
25/02
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs (cadet a júnior) - LEON
(Reglament)
25/02
Control de Llançament de Martell - STA COLOMA
(Reglament)
24/02
Reunió Internacional d’Atletisme en pista coberta – Villa de Madrid (EA)
24/02
Jornada de Control de Pista d’Hivern (2a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
22/02
Control d’Hivern de Promoció de L’Hospitalet
(Mapa Pista)(Reglament)
19/02
Campionat de Catalunya Juvenil de 3000 en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
19/02
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Absolut-Júnior - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
19/02
Campionat de Catalunya Júnior de 3000 en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
19/02
Control Cadet-Juvenil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (4a. Jornada)
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
Campionat de Catalunya Proves Combinades Cadet en pista coberta
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
Campionat de Catalunya Proves Combinades Juvenil en pista coberta
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
Control Cadet-Juvenil en pista coberta
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
Campionat d’Espanya Absolut en pista coberta - SALAMANCA
(Reglament)
18/02
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Cadet-Juvenil - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
18/02
Control Intern Cadet-Juvenil
(Reglament)
12/02
Campionat Catalunya de Cros Individual i Clubs Abs-Jr-Jv-Cd-Inf-Ale-Ben. - CALDES DE MALAVELLA
(Reglament)
12/02
85è Campionat de Catalunya Abs-Pr (20 km) i Jr-Jv (10 km) + veterans – (Gran Premi de Marxa Ciutat de Mataró)
(Reglament)
12/02
7a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
12/02
8a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
11/02
Control Cadet-Juvenil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
11/02
Campionat de Catalunya Júnior en pista coberta (-3000) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
11/02
Campionat d’Espanya Promesa en pista coberta - MADRID
(Reglament)
11/02
Eliminatòries Campionat de Catalunya 4×200 Cadet en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
07/02
Campionat de Catalunya Absolut de 3000 en pista cobertaCampionat de Catalunya Absolut en pista coberta (-3000) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
05/02
Campionat Catalunya de Cros Individual i Clubs Promesa i Veterans (32è Cros de Caldes de Malavella)
(Reglament)
05/02
Circuit Gironí de Cros 2016/17 Gran Premi Consell Comarcal de la Selva (32è Cros de Caldes de Malavella)
(Reglament)
05/02
26è Ciutat de Badalona de Marxa – Memorial Paco Águila - BADALONA
(Reglament)
05/02
Campionat de Catalunya Absolut en pista coberta (-3000) - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
05/02
Critèrium de Llançaments d’Hivern (4a. Jornada) - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
05/02
Copa de Clubs Cadet en pista coberta - ZARAGOZA
(Reglament)
04/02
20è Cros de Canet
(Reglament)
04/02
4a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
29/01
56è Cros de Sant Sebastià - SABADELL
(Reglament)
29/01
2n Gran Premi de Marxa del Vendrell
(Reglament)
29/01
Campionat de Catalunya Promesa en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
29/01
Eliminatòries i Final Campionat de Catalunya 4×200 Juvenil en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
28/01
4a Jornada Control Cadet en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
28/01
Copa SM el Rei i la Reina de Clubs en pista coberta - MADRID
(Reglament)
28/01
Encontre Internacional Absolut-Júnior Proves Combinades en pista coberta (CZE-ESP-GBR-POL) - PRAGA
(Reglament)
22/01
6a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
22/01
Campionat de Catalunya de Cros Curt per Clubs (23è Cros de Riudellots de la Selva)
(Reglament)
22/01
Critèrium de Llançaments d’Hivern (2a. Jornada) - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
22/01
Control RFEA de Mediofondo en Pista Cubierta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
21/01
Campionat de Catalunya de Clubs Cadet en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
21/01
3a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
21/01
Copa de Clubs Júnior en pista coberta – Trofeu Antoni Ferrer
(Reglament)
21/01
Control Gener - CAMBRILS
(Reglament)
20/01
5a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
20/01
Jornada de Control de Pista d’Hivern (1a. Jornada) - PALAFRUGELL
(Reglament)
15/01
Gran Premi de Marxa en ruta KNLTS – Trofeu Pepe Berlandino
(Reglament)
15/01
Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
15/01
Critèrium de Llançaments d’Hivern (1a. Jornada) - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
15/01
35è Cros Vila de Ripollet - RIPOLLET
(Reglament)
14/01
Campionat de Catalunya Proves Combinades Absolut-Promesa-Júnior en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
14/01
Proves de control (1a. Jornada) - OLOT
(Reglament)
14/01
4a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
14/01
Control Cadet de 300 metres llisos en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
13/01
3a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
08/01
Campionat Catalunya de Clubs “A” en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
08/01
Control 5.000 m.marxa Júnior-Promesa M en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
07/01
3a Jornada Control Cadet en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
07/01
Campionat Catalunya Clubs “B” en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
07/01
Control 3.000 m.marxa Cadet-Juvenil M-F Júnior F en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
04/01
Control Social Club Esportiu Penedès
(Reglament)
27/12
Jornada de Proves Combinades d’Hivern i Control - PALAFRUGELL
(Reglament)
18/12
38è Cros Ciutat de Vic / Trofeu Pere Casacuberta – puntuable GP - VIC
(Reglament)
18/12
2a Jornada Control Absolut en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
17/12
23è Trofeu de Marxa Rossend Cals – GP Fundació AAC - Trofeu Mar Gomez i Joaquim Risueño - SERRAHIMA
(Mapa Pista)(Reglament)
17/12
2a Jornada Control Cadet en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
17/12
2a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
17/12
Control Proves Combinades Sènior-Promesa-Júnior en pista coberta - SABADELL
(Mapa Pista)(Reglament)
17/12
Control de Proves Combinades per a Pista Coberta - GAVA
(Reglament)
17/12
21è Trofeu Nadal CN Reus Ploms - REUS
(Reglament)
17/12
Campionat Territorial de Proves Combinades d’Hivern
(Reglament)
CALENDARI DE GRUPS DE FONS
17/12
39è Cros Ciutat de Vic / Trofeu Pere Casacuberta – puntuable GP - VIC
(Reglament)
17/12
XXXVIII Cross Internacional de Venta de Baños
(Reglament)
16/12
19è Cros de Cerdanyola
(Reglament)
10/12
18è Cros Ciutat de Gavà – puntuable GP - GAVA
(Reglament)
25/02
Cros CALDERI - CALDES DE MONTBUI
12/02
Campionat Catalunya de Cros Individual i Clubs Abs-Jr-Jv-Cd-Inf-Ale-Ben. - CALDES DE MALAVELLA
(Reglament)
05/02
Campionat Catalunya de Cros Individual i Clubs Promesa i Veterans (32è Cros de Caldes de Malavella)
(Reglament)
05/02
Circuit Gironí de Cros 2016/17 Gran Premi Consell Comarcal de la Selva (32è Cros de Caldes de Malavella)
(Reglament)
05/02
26è Ciutat de Badalona de Marxa – Memorial Paco Águila - BADALONA
(Reglament)
04/02
20è Cros de Canet
(Reglament)
29/01
56è Cros de Sant Sebastià - SABADELL
(Reglament)
22/01
Campionat de Catalunya de Cros Curt per Clubs (23è Cros de Riudellots de la Selva)
(Reglament)
15/01
35è Cros Vila de Ripollet - RIPOLLET
(Reglament)

FACEBOOK

NOTIFICACIONS
06/04/2017 Lidia Royo
CAMPUS D'ESTIU
comentaris
Ja és aquí el Campus Olímpia d'Atletisme i els Valors Olímpics que organitzem conjuntament amb la Fundació Barcelona Olímpica a l’Estadi J. Serrahima i al Museu Olímpic i de l'Esport.
Les inscripcions començaran el dilluns 24 d'abril.
Podeu escollir l'activitat només en horari de mati o la de tot el dia amb el dinar inclòs.
Veniu a gaudir de l'atletisme també a l'estiu amb un caire mes lúdic però sense deixar d’aprendre aquest esport, també el combinarem amb altres esports.
Per a més informació us podeu dirigir a: serrahima.aac@gmail.com o al tel. 93.423.80.35

FACEBOOK ESCOLA ATLETISME
AA CATALUNYA
secretaria.aac@gmail.com - tel./fax 93 423 80 35
PATROCINADORS I COL.LABORADORS